Ergo HestiaCompensawartaINTER PolskaPROAMAPOLISA ŻYCIELogo Pzugothaerycdallianzmtu
www.moje-ubezpieczenia.com.pl

Poszukujesz ubezpieczenia na życie? Masz małe dzieci, które broją i obawiasz się, że mogą przy zabawie spowodować szkodę i coś sobie zrobić? Kupiłeś mieszkanie i bank wymaga byś był ubezpieczony na życie?

U Nas znajdziesz odpowiednie dla siebie ubezpieczenie.

Twój pracodawca nie ubezpiecza cię na życie, a może zaproponowane ubezpieczenie nie spełnia Twoich oczekiwań? Jesteś bezrobotny lub w trakcie zmieniania pracy, były pracodawca nie umożliwił Ci indywidualnej kontunuacji ubezpieczenia grupowego - teraz to nie problem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych klientów oferujemy szeroki wachlarz GRUPOWYCH UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE, do których może przystąpić każdy *. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:  

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy OTWARTE UBEZPIECZENIE DZIECI I MŁODZIEŻY  "BEZPIECZNE DZIECKO" oraz roczne ubezpieczenie "OPEN SCHOLAR".

Szkoła nie zaproponowała ubezpieczenia NNW dla dziecka - teraz to nie problem. Prezentujemy ofertę skierowaną dla żłobków, przedszkoli i szkół. W zakresie odpowiedzialność za nieszczęśliwy wypadek niepowodujący trwałego uszczerbku na zdrowiu !!!

Prowadzisz firmę i chciał byś ubezpieczyć swoich pracowników - skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Wyjeżdżając zagranicę na wakacje lub do pracy pomyśl o swoim bezpieczeństwie - co zrobisz gdy zachorujesz; zjeżdżając na nartach złamiesz nogę - gdzie wtedy szukać pomocy, kto wróci twoim samochodem do Polski; przewoźnik zgubił twój bagaż i nie masz w co się przebrać po podróży - z naszym ubezpieczeniem nie będziesz miał z tym problemu.

Te i wiele innych ubezpieczeń, dzięki którym będziesz czuł się bezpieczniej znajdziesz w naszej Ofercie. O szczegóły pytaj w biurze.

 * po szczegóły oferty zapraszamy do biura, kryteria wstępu różnią się w poszczególnych grupach, niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.