Ergo HestiaCompensawartaINTER PolskaPROAMAPOLISA ŻYCIELogo Pzugothaerycdallianzmtu
www.moje-ubezpieczenia.com.pl

Kupiłeś samochód, kończy ci się OC - trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Nasze biuro współpracuje z wiodącymi na rynku ubezpieczycielami, dzięki czemu dobierzemy Ci odpowiednie i najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne.

W naszej ofercie znajdziesz obowiązkowe ubezpieczenie OC jak również:
  • AC - AutoCasco - jest to dobrowolne ubezpieczenie, dzięki któremu będziesz spać spokojnie, bez obaw, że w przypadku kradzieży auta Twoje pieniądze przepadły bezpowrotnie. Każdy ubezpieczyciel dokładnie określa zakres swojej odpowiedzialności w OWU (ogólnych warunkach ubezpieczenia) dlatego przed podpisaniem umowy porozmawiaj z agentem jakiej ochrony oczekujesz, a on dobierze dla Ciebie odpowiedni wariant ubezpieczenia.
  • ASSISTANCE - zdarzyło Ci się po drodze złapać gumę, zabrakło benzyny "w szczerym polu" , w zimowy poranek akumulator odmówił posłuszeństwa, samochód daleko od domu nagle nie chce jechać dalej - dzięki temu ubezpieczeniu w takich i wielu innych sytuacjach nie zostaniesz już bez pomocy. Wystarczy jeden telefon i fachowcy przysłani przez ubezpieczyciela usuną prostą awarię, dowiozą brakującą benzynę, wymienią koło, a także w przypadku poważniejszej awarii odholują auto do wybranego warsztatu.
  • NNW - zdarzył się wypadek, wysiadając z auta złamałeś nogę - z tego ubezpieczenia dostaniesz odszkodowanie za ból którego doznałeś.
  • Szyby - mieszkasz na osiedlu pełnym dzieci grających w piłkę - to ubezpieczenie dla Ciebie - w przypadku gdy winnego brak, a szyba w aucie uszkodzona głowa już cię nie będzie bolała - ubezpieczyciel wymieni szybę i kłopot zniknie.
  • Bagaż - zdarza Ci się wozić narzędzia pracy w aucie, przewozisz laptopa i boisz się, że ktoś może go ukraść na postoju - teraz możesz przestać się obawiać, ponieważ z ubezpieczonym bagażem twe troski znikają